Ortodoncja Poznań – Ortodonta Poznań
 

„STOMED”jest najdłużej istniejącą Przychodnią w Poznaniu. Jesteśmy na rynku od 1989 roku. Leczymy kolejne pokolenia pacjentów i od lat cieszymy się dużą popularnością wśród mieszkańców nie tylko naszej dzielnicy, ale także ościennych dzielnic Poznania oraz miejscowości zarówno podpoznańskich jak i całkiem odległych.

Oferujemy naszym pacjentom leczenie ortodontyczne dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Leczymy zarówno dzieci jak i dorosłych. Dzieciom do 12 roku życia proponujemy leczenie aparatem  (ruchomym), o ile takie leczenie jest odpowiednie do ich potrzeb, refundowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Pozostałym pacjentom, zarówno dzieciom starszym jak i pacjentom dorosłym, oferujemy to, czego wymagają oni indywidualnie:

•    aparaty wyjmowane albo
•    aparaty stałe.

W Naszej Przychodni przyjmują lekarze z doświadczeniem oraz ze specjalizacją m.in. lekarz Łucja Czarny-Terlecka, Maria Marchwicka, Dorota Skalska, Aleksandra Zwierzyńska, Danuta Szczepaniak.  Dzięki wieloletniej pracy w tej specjalności oraz ustawicznemu dokształcaniu  gwarantujemy naszym pacjentom najlepszą diagnostykę oraz najbardziej właściwe dla nich metody leczenia.

Naszym dużym atutem jest posiadanie na miejscu laboratorium ortodontycznego Ortotech Piotr Szczepański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  jak również Pracownia Protetyczna Krystyna Szulczyńska.

Firma: 41