Współpraca z nami jest opłacalna z kilku powodów. Dzięki szerokiej znajomości zagadnienia udało nam się zminimalizować niepotrzebne koszty pozycjonowania. Robimy to szybko i sprawnie. Pozycjonowanie strony znajdującej się na naszych serwerach jest o wiele tańsze. W trakcie samego pozycjonowania każdy klient również delikatnie nas wspiera – oczywiście nie finansowo. Każdego klienta prosimy o dodawanie ogłoszeń wraz z adresem strony, pisaniem na forum, czy promocji strony wśród znajomych. Czas jaki Państwo na to poświęcą to maksymalnie 30 – 60 minut miesięcznie. Większość z Państwa i tak dodaje ogłoszenia, pisuje na forach, czy stara się promować usługi w taki czy inny sposób. Tutaj jest ta różnica, że będą mogli Państwo przy okazji dodać stronę. Czas na to poświęcony to około 6 – 12 godzin ROCZNIE. Chociaż jest to niewiele, to ma olbrzymie znaczenie dla całego przedsięwzięcia. Generuje naturalny ruch na stronie, który jest bardzo ważny w procesie pozycjonowania.

W trakcie naszej działalności wypromowaliśmy już wiele stron. Wśród nich posiadamy takie, które znajdują się w pierwszych dziesięciu wynikach Google dla ponad 2000 słów kluczowych! Twoja strona może znaleźć się wśród nich.

Pozycjonowanie strony jest skuteczniejszą formą reklamy niż reklama AdWords. Reklamowałeś się w AdWords i nie przyniosło to zysku? Reklama w linkach sponsorowanych jest dla dużych firm z dużym budżetem. Tam gdzie usługa jest droga może być opłacalna. Dużo klientów automatycznie omija AdWords i przechodzi do firm pod reklamami sponsorowanymi. Naszym zdaniem powodem jest brak autentyczności tych firm. Wiadomo, jeżeli firma jest na wysokiej pozycji w wyszukiwarce jest dłużej na rynku, co oznacza że jest wiarygodna. Dzięki AdWords świeżo założona firma może korzystać ze sponsorowanych linków, co jednak nie przekłada się na jakość świadczonych usług.