Przeprowadzki międzynarodowe – Transport międzynarodowy 

Jeśli jesteś Drogi kliencie zainteresowany przeprowadzką lub jakimkolwiek innym transportem międzynarodowym oraz oczywiście krajowym to chcielibyśmy przedstawić Ci w kilku słowach naszą ofertę.
Jako firma transportowa działająca na rynku międzynarodowym, mamy już spore doświadczenie a nasi klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług.
Przewieziemy wszystko i dostarczymy do dowolnego miejsca w Europie. Transport odbywa się w systemie „door to door” – od drzwi Twojego domu, pod dowolne wskazane miejsce przez naszego klienta. Oczywiście posiadamy wszystkie licencje potrzebne do wykonywania transportu miedzy narodowego oraz ubezpieczenie przewoźnika na kwotę aż 200 tys. € dlatego Państwa towar jest u nas zawsze bezpieczny. Jeździmy głównie po Unii Europejskiej i Skandynawii, ale także mniej popularne miejsca takie jak np. Majorka czy Korsyka nie stanowią dla nas problemu.

Przeprowadzki międzynarodowe – Transport międzynarodowy 

Naszym głównym atutem są przeprowadzki. Wiadomo że zmiana otoczenia wiąże się z dużym stresem, dlatego już od pierwszego telefonu pilnujemy aby wszystko odbyło się zgodnie z wymaganiami naszych klientów, a ich mienie bezpiecznie i na czas dojechało pod wskazany adres. Przewóz nadzorowany jest przez jednego z naszych spedytorów, który wszystko za Państwa załatwi. Jeśli istnieje taka potrzeba, służymy pomocą przy załadunku i rozładunku, a także załatwimy jeśli trzeba wszystkie potrzebne formalności. Współpracujemy z agencjami celnymi załatwimy prom.
Nasi kierowcy posiadający duże doświadczenie w transporcie, przypilnują aby wszystko zostało na busie odpowiednio zabezpieczone i załadowane.
Posiadamy szeroką flotę samochodów, od małych busów po samochody ciężarowe, dlatego żaden mały czy wielki gabaryt nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasze auta są serwisowane, wyposażone w nadajniki GPS i zawsze w idealnym stanie technicznym.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zadzwoń lub napisz maila a odpowiemy na wszystkie pytania a w ciągu godziny przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Firma: 23