Przeprowadzki Opole – Usługi Transportowe Opole

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnią tradycją. Od początku istnienia specjalizujemy się w doradztwie, organizacji oraz realizacji przeprowadzek na terenie Opola, Namysłowa, Krapkowic, Strzelec Opolskich, Olesna, Nysy, Brzegu, Kędzierzyna-Koźla, Kluczborka, Olesna oraz na pozostałej części województwa opolskiego i całej Polski oraz w krajach Europy zachodniej.

Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych oraz całych firm. Oferujemy rozwiązania na każdą kieszeń, w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa różne formy tej usługi:

Przewóz – w tym przypadku zapewniamy transport rzeczy samochodem prowadzonym przez wykwalifikowanego kierowcę. Zamawiający sam zajmuje się zabezpieczeniem i załadunkiem przewożonych przedmiotów oraz ich późniejszym wypakowaniem.

Usługa kompleksowa – zamawiając tę formę, pracownicy naszej firmy zajmą się załadowaniem i rozładowaniem przewożonych przedmiotów oraz ich zabezpieczeniem przed uszkodzeniami podczas noszenia i transportu.

Do zabezpieczeń używamy:
-folię stretch
-folię bąbelkową
-koce
-materace
-maty piankowe
-gąbki

Na każdą usługę zabieramy również:
-wózki schodkowe oraz platformowe do transportu kartonów i paczek
-pasy barkowe do przenoszenia ciężkich przedmiotów
-pasy transportowe do zabezpieczenia rzeczy na samochodzie

Przeprowadzki Opole – Usługi Transportowe Opole
Zajmujemy się również relokacją oraz zabezpieczeniem ciężkich i nietypowych przedmiotów takimi jak;
sejfy, fortepiany, pianina, serwery, automaty vendingowe.

Oczywiście każdy transport objęty jest ubezpieczeniem przewoźnika, zarówno w ruchu krajowym jak i międzynarodowym.

Możemy również przechować Państwa rzeczy w naszych dużych, czystych oraz bezpiecznych magazynach, do których umożliwiamy dostęp niemal w każdej chwili.

Zajmujemy się także utylizacją starych oraz niepotrzebnych przedmiotów czy dokumentów, wykonując transport na składowiska odpadów lub do firm specjalizujących się w niszczeniu sprzętów oraz dokumentów.

Nasze ogromne doświadczenie w przeprowadzkach oraz transporcie przełożyło się na ogromną liczbę usatysfakcjonowanych klientów.

Firma 21