Przeprowadzki Polska Anglia – Przeprowadzki Anglia Polska    

Jako firma transportowa posiadamy na rynku międzynarodowym bardzo duże doświadczenie, gdyż od wielu lat pomagamy firmą produkcyjnym i osobą prywatnym przetransportować swoje rzeczy do różnych zakątków starego kontynentu. Jako że czasy są jakie są, a w Polsce nie koniecznie żyje się najlepiej- wielu rodaków decyduje się na przeprowadzkę do krajów gdzie zarabia się nie ukrywajmy – więcej, a żyje się łatwiej. Bez wątpienia Wyspy Brytyjskie są takim miejscem i wielu rodaków decyduje się właśnie na tamten kierunek.

Usługi Transportowe Polska Anglia – Usługi Transportowe Anglia Polska    

Pomogliśmy już setkom osób przewieźć swój dorobek do Wielkiej Brytanii, i w 99% odbyło się to bezproblemowo. Nasze samochody o różnych gabarytach rozmieszczone są po całej Europie po to aby w jak najkrótszym terminie zjawiły się u Państwa drzwi. W każdym samochodzie pracuje doświadczony kierowca, który chętnie pomoże w załadunku, zabezpieczy towar tak aby wszystko bezpiecznie dotarło do wskazanego przez Państwa miejsce. I to nie zależnie czy to Londyn czy jakaś mniejsza miejscowość – dojedziemy wszędzie i zawsze na czas!

Nad transportem Państwa mienia już od pierwszego telefonu do nas, czuwa jeden i ten sam spedytor, który wszystkim się zajmie, najpierw przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę, załatwi wszystkie potrzebne formalności oraz odpowie na wszystkie pytania.
Cały transport odbywa się w wysokim Europejskim standardzie, posiadamy wszystkie licencje potrzebne do wykonywania transportu międzynarodowego oraz ubezpieczenie przewoźnika (OCP) na kwotę 200 000 € - dlatego w razie jakiegoś nie spodziewanego zdarzenia Wasz towar jest ZAWSZE bezpieczny.

Transport Polska Anglia – Transport Anglia Polska

Jeżeli chcesz przeprowadzić się z Anglii do Polski to też nie robi nam najmniejszego problemu, bo gwarantujemy że zawsze kilka naszych samochodów się tam znajduje. I chętnie zabierze do kraju Państwa rzeczy. Zajmujemy się również transportem drobnicowym wiec jeśli chcą Państwo wysłać komuś paczkę lub przewieź jakiś np. mebel to zawsze na którymś z samochodów znajdzie się wolne miejsce.
 Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami a z przyjemnością na nie odpowiemy i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości co do wyboru firmy, która będzie przewoziła Państwa jakże cenne rzeczy.

Firma: 23