Przeprowadzki Polska Francja – Przeprowadzki Francja Polska

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przewiezieniem swoich rzeczy do Francji lub z powrotem, zachęcamy do zapoznania się z nasza oferta.
Jesteśmy firma transportową od wielu lat zajmującą się transportem krajowym i międzynarodowym.
Nasze samochody jeżdżą po Francji ale też po całej Unii Europejskiej, Skandynawii czy innych krajach. Specjalizujemy się w przeprowadzkach, tak że jeśli jesteście Państwo zainteresowani przewiezieniem swojego mienia do Francji, to my zrobimy to dla Was z czystą przyjemnością.

Usługi Transportowe Polska Francja – Usługi Transportowe Francja Polska

Już od pierwszego telefonu przekażemy Państwu wszystkie potrzebne dla Was informacje, oraz otrzymacie indywidualna pomoc naszego spedytora który przygotuje dla Państwa indywidualna ofertę, odpowie na wszystkie pytania i przedstawi nasze możliwości. A one są naprawdę duże – nasze samochody rozmieszczone są po całym kraju wiec jeśli jest taka potrzeba odbierzemy państwa towar błyskawicznie, spod drzwi waszego domu i dostarczymy w każde miejsce we Francji nie zależnie od tego czy to Paryż, Tuluza czy jakaś malutka miejscowość nad lazurowym wybrzeżem. 
Jeśli chcą Państwo przeprowadzić się nie do ale z Francji również to dla nas nie jest problemem.

Posiadamy flotę samochodów ciężarowych o różnych gabarytach - od busów po TIR-y, wszystkie auta są serwisowane – idealny stan techniczny gwarantuje państwu ze państwa towar dojedzie bezpiecznie i zawsze na ustalony termin rozładunku. Auta wyposażone są w nadajniki GPS wiec przez 24h na dobę mogą Państwo monitorować gdzie aktualnie znajduje się Wasz dorobek.
Posiadamy wszystkie potrzebne licencje do wykonywania transportu międzynarodowego oraz ubezpieczenie przewoźnika (OCP) na kwotę 200 000€ dlatego nie muszą Państwo martwić się o swoje rzeczy nawet wtedy gdy na drodze stanie się jakaś nieprzewidziana sytuacja.

Transport Polska Francja – Transport Francja Polska

Nasi kierowcy maja duże doświadczenie w transporcie, w razie potrzeby pomogą Państwu załadować towar, zabezpieczą wszystko na aucie po to żeby wszystko bezpiecznie dojechało, a wszystkie rzeczy bez problemu zmieściły się na samochodzie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą usługą, lub macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu!

Firma: 23