Przeprowadzki Polska Hiszpania – Przeprowadzki Hiszpania Polska

Jeśli zdecydowałeś się na przeprowadzkę do słonecznej Hiszpanii lub chciałbyś wysłać tam jakiś towar to serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego. Główna siedziba firmy znajduje się w podkrakowskiej Skawinie, ale nasze samochody rozmieszczone są po całym kraju, dlatego odbierzemy państwa towar z każdego miejsca w Polsce i to w błyskawicznym tempie. Naszym atutem są kompleksowe przeprowadzki. Zajmujemy się tym od lat i Hiszpania jest naszym częstym celem , i chociaż jest Ona bardzo dużym krajem, to my jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy jej zakątek, niezależnie od tego czy to jest Madryt, Sevilla czy jakieś pobliskie wyspy takie jak m.in. Majorka czy Ibiza.

Usługi Transportowe Polska Hiszpania – Usługi Transportowe Hiszpania Polska

Oferujemy usługi zarówno firmom, instytucjom jak i klientom indywidualnym. Posiadamy świetną i nowoczesną flotę, busów i ciężarówek po to aby zawsze wszystko się zmieściło. Kierowców przez nas zatrudnionych cechuje przede wszystkim wieloletnie doświadczenie czy znajomość języków obcych. Każdy samochód wyposażony jest w system GPS, dzięki czemu cały czas mamy możliwość monitorowania samochodu.
    

Nad każdym transportem od samego początku do samego końca czuwa jeden i ten sam spedytor, który jest dostępny 24 godziny na dobę, a już na początku przygotuje dla Państwa indywidualna wycenę. Jeżeli chcą Państwo ominąć etap pakowania towaru, ponieważ nie mają czasu bądź ochoty mogą się tym zająć nasi pracownicy, którzy są świetnie przeszkoleni w tej dziedzinie. Kierowca zabezpiecza zawsze towar tak, że ten dociera bezpiecznie na miejsce bez żadnego przeładunku. Oczywiście dla podniesienia bezpieczeństwa posiadamy wysokie ubezpieczenie w transporcie rzeczy (200 000tys. €) oraz wszystkie potrzebne licencje do wykonywania transportu miedzy narodowego.

Transport Polska Hiszpania – Transport Hiszpania Polska

Od lat cieszymy się dobrą reputacją, a naszymi głównymi cechami są przede wszystkim doświadczenie, terminowość , niezawodność a także zadowalające stawki. Za główny cel stawiamy sobie zadowolenie klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, bądź mają pytania to zapraszamy do kontaktu. Na każdy szczegół z przyjemnością odpowiedzą nasi pracownicy.

Firma: 23