Przeprowadzki Polska Holandia – Przeprowadzki Holandia Polska

Przeprowadzasz się z lub do Holandii? Bardzo dobrze trafiłeś!
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą transportową działającą na rynku od dekady, nasi klienci są zadowoleni z naszych usług. Specjalizujemy się głównie w przeprowadzkach ale także zajmujemy się transportem drobnicowym, dlatego żadna paczka czy przesyłka dla kogoś bliskiego, mieszkającego czy tylko pracującego w Holandii nie stanowi dla nas problemu.

Usługi Transportowe Polska Holandia – Usługi Transportowe Holandia Polska

Odbierzemy od Państwa towar z każdego miejsca w Polsce i dostarczymy pod wskazany adres nie zależnie czy to Amsterdam, Rotterdam czy jakaś mała malownicza miejscowość w najdalszym krańcu Holandii. Dostosujemy się również do terminów w jakich ma odbywać się załadunek czy rozładunek.
Nasi kierowcy dopilnują aby towar był solidnie zabezpieczony, a przestrzeń załadunkowa wykorzystana tak, żeby wszystko się zmieściło.
Potrzebujesz pomocy w załadunku czy rozładunku? To również dla nas nie jest problemem nasi kierowcy chętnie pomogą.
Posiadamy szeroką flotę samochodów w idealnym stanie technicznym i o różnych gabarytach. Każdy samochód wyposażony jest w nadajnik GPS co pozwala śledzić jego lokalizacje. Pojazd zawsze dobierany jest do indywidualnych potrzeb klienta co daje gwarancje, że wszystko dojedzie w nienaruszonym stanie - i zawsze na czas.
Jak wiadomo, na drodze mogą wydarzyć się różne niekontrolowane zdarzenia, na które nawet nasi doświadczeni kierowcy nie mają wpływu. Takie przypadki zdarzają się nie z miernie rzadko ale jeśli już coś nieprzewidzianego się wydarzy to wtedy uruchamiane jest nasze OCP (na kwotę 200 000€)  dzięki któremu Państwa towar jest zawsze ubezpieczony.

Transport Polska Holandia – Transport Holandia Polska

Każdy transport nadzorowany jest przez jednego z naszych spedytorów, który przypilnuje żeby przewóz odbył się w jak najwyższym standardzie i dopnie wszystko na ostatni guzik, a jeśli jest taka potrzeba załatwi za Państwa wszystkie formalności.
Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania zadzwoń, a wszystko wyjaśnimy i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Firma: 23