Przeprowadzki Polska Irlandia – Przeprowadzki Irlandia Polska

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych w relacji Polska-Irlandia oraz Irlandia-Polska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na tym rynku. Wykonaliśmy wiele transportów oraz przeprowadzek. Nie ma miejsca do którego nie moglibyśmy dotrzeć zarówno w Irlandii jak i w Polsce. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Skawinie , lecz nasze samochody jeżdżą po całej Polsce , dzięki czemu w bardzo szybkim czasie jesteśmy w stanie zjawić się u Państwa.
W naszej flocie jest do dyspozycji wiele nowoczesnych  samochodów , dzięki czemu nie ma ładunku którego nie moglibyśmy się podjąć. Samochody są systematycznie sprawdzane. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i bardzo dobrze znają języki obce.  Każdy samochód ma zamontowany system GPS przez co cały czas możemy śledzić jego pozycję.

Usługi Transportowe Polska Irlandia – Usługi Transportowe Irlandia Polska

Od samego początku do samego końca nad transportem czuwa jeden i ten sam spedytor, który jest dostępny 24 godziny na dobę , dzięki czemu mogą być Państwo w ciągłym kontakcie i kontrolować przebieg transportu. Nasza firma oferuje także profesjonalny załadunek i rozładunek a to dzięki naszym pracownikom , którzy są świetnie wyszkoleni w tej dziedzinie i na co zwracamy szczególną uwagę. Kierowca zawsze zabezpiecza po załadunku towar tak że ten dociera bezpiecznie bez żadnego przeładunku. Dla podwyższenia bezpieczeństwa posiadamy wysokie ubezpieczenie na przewóz rzeczy o wysokości aż dwustu tysięcy euro oraz wszelkie potrzebne dokumenty i licencje potrzebne do prawidłowego wykonywania transportu międzynarodowego jak i krajowego.

Transport Polska Irlandia – Transport Irlandia Polska

Nasza firma oferuje usługi zarówno firmom , instytucjom a także klientom indywidualnym. Od lat cieszymy się dobrą reputacją , a naszymi głównymi cechami są przede wszystkim doświadczenie , terminowość , niezawodność a także zadowalające stawki. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta a co za tym idzie dobra opinia. Jeżeli są Państwo zainteresowani, bądź mają pytania to zapraszamy do kontaktu , a nasi przedstawiciele odpowiedzą dokładnie na każdy szczegół.

Firma: 23