Przeprowadzki Polska Norwegia – Przeprowadzki Norwegia Polska

Od wielu lat zajmujemy się transportem z Polski do Norwegii jak i z Norwegii do Polski. Naszym głównym atutem są Przeprowadzki, lecz przewozimy również inne towary. Posiadamy świetnie wykwalifikowany personel oraz nowoczesne samochody . Kierowcy mają wieloletnie doświadczenie i świetnie znają ten kierunek oraz biegle posługują się językami obcymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usługi. Od początku do samego końca nad transportem czuwa jeden i ten sam spedytor, który jest dla Państwa dostępny 24 godziny na dobę. Nasze samochody posiadają urządzenia GPS, dzięki czemu na bieżąco je monitorujemy. Każdy towar, który podejmujemy jest ubezpieczony oraz odpowiednio zabezpieczony przez kierowcę, dzięki czemu bezpiecznie zostaje dowieziony.

Usługi Transportowe Polska Norwegia – Usługi Transportowe Norwegia Polska

Posiadamy wszystkie dokumenty wymagane do prawidłowego transportu rzeczy. Towar, który zostaje przez nas objęty nie ulega żadnemu przeładunkowi.  Jeżeli chcą Państwo ominąć etap pakowania towaru mogą to wykonać nasi pracownicy, którzy są odpowiednio przeszkoleni w tej dziedzinie. W razie potrzeby odprawienia towaru , agenci celni z którymi współpracujemy są w stanie załatwić wszystkie formalności, aby wszystko przebiegło zgodnie z prawem. Jesteśmy w stanie zabrać ładunek z każdego miejsca w Polsce jak i dostarczyć w najdalej wysunięty punkt na północy Norwegii. Od lat cieszymy się dobrą reputacją , a naszymi głównymi cechami są przede wszystkim doświadczenie , terminowość , niezawodność a także zadowalające stawki. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta a co za tym idzie dobra opinia. Oferujemy usługi zarówno klientom indywidualnym jak i firmom i instytucjom. Nasz główny kierunek do Norwegii biegnie przez Szwecję. Promem zazwyczaj ze Świnoujścia dostajemy się do Szwedzkiego Ystad, a stamtąd droga biegnie już prosto do kierunku docelowego.

Transport Polska Norwegia – Transport Norwegia Polska
 Jeżeli mają Państwo jakieś zapytania bądź są zainteresowani zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele odpowiedzą dokładnie na każde zapytanie oraz zrobią dla Państwa wycenę usługi.

Firma: 23