Przeprowadzki Polska Szwecja – Przeprowadzki Szwecja Polska    

Jeżeli zastanawiasz się, lub już zdecydowałeś na przeprowadzkę się do Szwecji lub innego państwa w Skandynawii i szukasz ludzi którzy się tym zajmą to trafiłeś pod dobry adres. Jesteśmy firma transportowa z dużym doświadczeniem, zajmujemy się zarówno przewozem całopojazdowym i drobnicowym, ale jednak od zawsze nasza specjalizacją są przeprowadzki. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Skawinie, ale nasze samochody rozmieszczone są po całej Polsce i miedzy innymi po Szwecji.
Zajmujemy się wszystkim od początku do końca. Już przy pierwszym kontakcie z nami, spedytor przedstawi Państwu nasze możliwości i przygotuje indywidualna wycenę, a jeśli już zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług, ten sam spedytor będzie czuwał nad nim aż do wyładowania ostatniej rzeczy, oraz załatwi wszystkie formalności, aby chociaż trochę obniżyć poziom stresu jaki nie wątpliwie towarzyszy domownikom przy zmianie otoczenia.

Usługi Transportowe Polska Szwecja – Usługi Transportowe Szwecja Polska    

Posiadamy szeroka flotę samochodów o różnych gabarytach, od małych busów do 3,5t po samochody ciężarowe dlatego nie ważne ile rzeczy macie Państwo do przewiezienia zawsze wszystko zabierzemy. Auta są serwisowane przystosowane do przeprowadzek. Każdy transport odbywa się systemie „door to door” – od drzwi klienta, pod jakikolwiek adres w całej Europie. Samochody wyposażone są w nadajniki GPS po to żebyście mieli Państwo możliwość kontrolowania czy wszystko idzie zgodnie z planem.
Nasi kierowcy mają bardzo duże doświadczenie przy przeprowadzkach, chętnie służą pomocą przy załadunku i rozładunku oraz zabezpieczą towar tak aby nawet najdelikatniejsza porcelana dojechała w nienaruszonym stanie, ale nawet jeśli już coś złego stanie się na drodze, czego nigdy nie można wykluczyć, to Państwa rzeczy są u nas bezpieczne gdyż posiadamy ubezpieczenie przewoźnika na kwotę aż 200 000 tys. €.  oraz wszystkie licencje potrzebne do wykonywania transportu miedzy narodowego.

Transport Polska Szwecja – Transport Szwecja Polska
Jeśli macie Państwo jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego, a chętnie na nie odpowiemy.
  

Firma: 23