Przeprowadzki Rzeszów - Usługi Przeprowadzek Rzeszów

TUPAJ usługi przewozowe jest prężnie działającą firmą na rynku od 2004r. Wieloletnie doświadczenie sprawia że przybywa nam zadowolonych klientów. Zostaliśmy  oznaczeni Certyfikatem Rzetelnej  Firmy.
Posiadamy samochody z windami załadowczymi specjalnie przystosowane do przewozu mebli oraz doświadczoną kadrę pracowniczą która zadba o każdy nawet najmniejszy szczegół.   
Świadczymy usługi transportowe do 1,5t, przeprowadzki małe i duże, magazynowanie mienia, utylizację zbędnych rzeczy, sprzątanie oraz  transport mebli z Ikea dla osób prywatnych i instytucji.

Przeprowadzka  "zrób to sam"  wariant dla osób które chcą zminimalizować koszt usługi. Polega na wynajmie  auta z kierowcą w kwocie już od 50/h . Załadunek i rozładunek we własnym zakresie klienta.

Przeprowadzka "standardowa"  wariant dla klientów którzy sami spakują mienie osobiste. Pracownicy zajmą się zabezpieczeniem mebli i sprzętów oraz załadunkiem i rozładunkiem.

Przeprowadzka "kompleksowa" wariant dla wymagających. Pracownicy spakują mienie osobiste do kartonów, zabezpieczą meble i sprzęty, załadują i rozładują  mienie, ustawią rzeczy w wyznaczonym miejscu w domu  klienta.

Magazynowanie mienia. Planujesz remont lub wyjazd na dłużej, nie masz co zrobić z rzeczami wynajmij magazyn. Dowóz własny lub transport od nas.
Usługi transportowe jeśli chcesz przewieść coś nietypowego u nas znajdziesz odpowiedni samochód do przewozu sejfów, pianin, maszyn, urządzeń, towarów na paletach, lad chłodniczych, paczek, małych zwierząt domowych oraz  przesyłek  expressowych.  Transport mebli z "Agata Meble" i " Ikea" Kraków

Dysponujemy autami:
•    Nissan cabstar kontener meblowóz dł.4.30.szer.2m.wys.2.15  + winda załadowcza  
•    Iveco  Dail kontener meblowóz dł.4.30.szer.2.95. wys.2.30 + winda załadowcza
•    Renault Scenic + mała przyczepka do 700kg.

Utylizacja zbędnych rzeczy:  nie wiesz co zrobić ze starym sprzętem lub rozlatującymi się meblami zamów do tego profesjonalistów, którzy działają zgodnie z przepisami Ochrony Środowiska i MPGK.
Zapewniamy ubezpieczenie OCP.
Wystawiamy Faktury VAT.
Pracujemy 24h/7dni.
Dbamy o mienie klienta jak o swoje własne.

Firma: 32