Przeprowadzki Sochaczew

Planujesz przeprowadzkę, a nie wiesz jak się za to zabrać? Przerażają Cię liczne pudła, które w jakiś sposób trzeba przetransportować do nowego lokum? Nie musisz się nad tym już zastanawiać. STAD-Trans to firma, która zadba o przewóz Twoich mebli, sprzętu AGD itp. Ty już wystarczająco stresujesz się przeprowadzką do nowego miejsca więc resztę zostaw nam!

Nie boimy się wyzwań i nietypowych zleceń dlatego na pewno poradzimy sobie z Twoją przeprowadzką.

Do każdego podchodzimy indywidualnie. Z nami na pewno przeprowadzisz się na czas, a wszystkie rzeczy będą w nienaruszonym stanie. Od początku działania firmy mamy tylko zadowolonych klientów. Dla nas słowo „niemożliwe” nie istnieje – przetransportujemy Twój ładunek na terenie Sochaczewa ale i całego kraju. Oferujemy Przeprowadzki nie tylko osobom prywatnym ale także firmą czy instytucją państwowym.

Przeprowadzki Sochaczew

Jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z nawet najtrudniejszą przeprowadzkę. Jest to możliwe dzięki specjalnie wykwalifikowanym pracownikom, którzy bez problemu poradzą sobie z rzeczami o różnych gabarytach. Często robiąc to na własną odpowiedzialność możemy zrobić sobie krzywdę, ponieważ niektóre sprzęty i meble mogą być problematyczne. Nasi fachowcy posiadają wiedzę i sprawność fizyczną. Niektórzy chcą sami spakować swoje rzeczy - oczywiście jest taka możliwość. Prosimy tylko o odpowiednie oznaczenia aby nasi pracownicy w odpowiedni sposób przenieśli wasze dobra. Dla nas nawet te najmniejsze rzeczy są ważne. Posiadamy także odpowiedni tabor samochodowy, który umożliwia dowóz w szybki i bezpieczny sposób. Wszystkie auta są w pełni sprawne, ponieważ poddajemy je regularnym przeglądom technicznym. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Pamiętaj, planując przeprowadzkę warto zlecić ją profesjonalistom – a my nimi jesteśmy. Czekamy na Twoje zgłoszenia. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Dzięki nam Twoja przeprowadzka będzie kojarzyła się tylko z miłymi aspektami zmiany miejsca.

Firma: 30