Jesteśmy doświadczoną firmą transportową, której głównym celem jest świadczenie pełnej gamy usług związanych z przeprowadzką na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy odpowiednio dostosowane samochody, wszelki sprzęt, niezbędne zabezpieczenia i wykwalifikowany personel, co gwarantuje w pełni bezpieczny i profesjonalny transport mebli. Jeżeli szukają Państwo fachowców oferujących tanie przeprowadzki Warszawa, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, a także firm i urzędów. Oferujemy Państwu przewóz całego wyposażenia, jakim są meble, sprzęty rtv i agd, dywany, lampy, kartony, obrazy, sejfy, instrumenty itp. Obsługujemy zarówno małe, jak i wielkie przeprowadzki. Każdą ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb danego klienta. Działamy profesjonalnie, rzetelnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Dbamy o to, aby wszelkie powierzone nam dobra materialne nie były w żaden sposób narażone na zniszczenia i uszkodzenia. Wszystkie rzeczy naszych Klientów są odpowiednio zabezpieczone. Jesteśmy wyposażeni w specjalne wózki, które ułatwiają prace, a także solidne pasy do przenoszenia mebli czy innych większych gabarytów. Dzięki temu nasza praca jest szybka i sprawna. Wszystko odbywa się terminowo i na najwyższym poziomie. Profesjonalny transport mebli Warszawa to dla nas sama przyjemność. Nasza firma sprosta wszelkim oczekiwaniom, nawet tym najbardziej wymagającym i wydającym się ciężkim do realizacji. Zawsze staramy się zapewnić Państwu przeprowadzkę, która przebiega bezstresowo i bezproblemowo. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług w przystępnej cenie, co potwierdza bogate grono zadowolonych klientów.
Przeprowadzki Warszawa to główny teren naszych działań, ale nie ograniczamy się tylko do tego rejonu, dojedziemy wszędzie. Nie straszny nam także transport międzynarodowy. Przewieziemy każdy przedmiot w dowolne miejsce. Szeroka flota przystosowanych samochodów meblowych oraz odpowiednie zaplecze techniczne pozwalają nam zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Posiadamy samochód z windą hydrauliczną, co umożliwia łatwy załadunek ciężkich, niestandardowych obiektów, jak np: pianino, szafa pancerna, sejf.
Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, którzy lubią i szanują swoją pracę i nie boją się nowych wyzwań. Każdy z nich doskonale zna zakres swoich obowiązków i dołoży wszelkich starań, aby przeprowadzka przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Wszystkie niewygodne czynności związane z transportem mebli, to naturalne środowisko naszego personelu. Pracownicy naszej firmy posiadają doskonałą wiedzę dotyczącą transportowania, odpowiedniego zabezpieczania i przewożenia mebli i innych przedmiotów. Mogą być Państwo spokojni, że powierzyli mienie w odpowiednie ręce. Transport mebli Warszawa, to jest to, co robimy najlepiej.
Oferujemy Państwu także pełen asortyment materiałów pakowych, które zabezpieczają wszystkie przewożone meble i przedmioty. Są to różnych rozmiarów kartony, worki na ubrania, taśmy pakowe, folia bąbelkowa, folia stretch, papier pakowy czy styropian. Każdy nasz samochód dodatkowo wyposażony jest też w koce, gąbki, przekładki i pasy transportowe. Wszystko to jest niezbędne do profesjonalnego i bezpiecznego wykonania dla Państwa przeprowadzki Warszawa.
Taxi bagażowe Warszawa to także jedna z naszych usług. Przygotowaliśmy ją z myślą o transporcie, który wymaga natychmiastowego działania. Z nasza pomocą szybko i wygodnie pokonają Państwo każdy niespodziewany problem związany z przewiezieniem np. mebli, sprzętu czy materiałów budowlanych. Zapewnimy odpowiedni samochód, personel i wszelkie zabezpieczenia potrzebne do bezpiecznego transportu Państwa mienia.
Nasze przystępne ceny wyróżniają nas spośród konkurencji, zapewniamy solidny, a zarazem tani transport mebli Warszawa. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie i gwarantujemy zadowolenie. Proponujemy także korzystne pakiety cenowe i ciekawe rabaty. Do każdego transportu zapewniamy odpowiednią ilość wykwalifikowanych pracowników i niezbędne sprzęty.
Oprócz samego przewiezienia mebli do miejsca docelowego, oferujemy Państwu również usługi takie jak: rozpakowanie, montaż, skręcenie mebli, czy ustawienie powierzonego nam mienia. Na życzenie zajmiemy się także wywozem oraz utylizacją niechcianych i zbędnych przedmiotów. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze.
Dla bezpieczeństwa Państwa mienia posiadamy ubezpieczenie od prowadzonej przez nas działalności, a ponadto każdy przewożony przedmiot możemy objąć dodatkowym ubezpieczeniem na czas transportu.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Wszystkie usługi wykonujemy z dbałością o jak najwyższą jakość. Zajmiemy się powierzonym mieniem w sposób profesjonalny i w pełni bezpieczny. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, by Państwa przeprowadzka przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo. Mamy nadzieję, że już wkrótce dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów i przekonają się, że warto nam zaufać. Jeśli tanie przeprowadzki Warszawa to tylko my!