Przeprowadzki Warszawa

STAD-Trans to firma o profilu usługowo – transportowym działająca na rynku od wielu lat.
Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm i przedsiębiorstw prywatnych. Zajmujemy się m.in. przeprowadzkami prywatnych mieszkań i domów oraz kompleksów biurowych. Posiadanie przez nas doświadczenia jak również odpowiedni sprzęt daje nam sposobność zrealizowania zleconej usługi. W ofercie znajdziecie Państwo też  możliwość przetransportowania dużych instrumentów muzycznych typu fortepiany czy pianina. Swoją działalnością obejmujemy teren nie tylko Warszawy i okolic, ale także całej Polski.

Jesteśmy w stanie zorganizować i wykonać Przeprowadzki międzynarodowe do krajów UE jak również do USA czy do Kanady. Istnieje zarówno możliwość  wynajęcia  samego samochodu wraz  z kierowcą. Posiadamy kilka samochodów o różnych gabarytach z możliwością zorganizowania transportu ładunku do 3,5 tony.
Przeprowadzki Warszawa

Nasza firma dysponuje wykwalifikowaną ekipą przygotowaną do wykonania profesjonalnej i kompleksowej przeprowadzki, dlatego każda usługa jest realizowana przez nas szybko, rzetelnie i profesjonalnie.

Możemy Państwa zapewnić, iż każdy mebel bądź bardzo wartościowy przedmiot będzie przez nas starannie i solidnie zabezpieczony i przygotowany do transportu. Przewożone przedmioty pakujemy w gąbki oraz folie a następnie zabezpieczamy je pasami.

STAD-Trans to firma bardzo elastyczna, ponieważ do każdego z przyszłych klientów podchodzi indywidualnie dobierając odpowiedni sposób transportu ładunku proponując przy tym przystępne ceny. Na prośbę klienta za wykonaną usługę możemy wystawić FV.

Jesteśmy w pełni przekonani, że przeprowadzka z STAD-Trans przebiegnie sprawnie i bez komplikacji. Dla naszej firmy bardzo ważna jest satysfakcja z dobrze wykonanej usługi. Celem nadrzędnym jest zadowolenie klientów i świadomość spełnienia ich oczekiwań.

Wybierając STAD-Trans dostajesz w zamian pewność solidnie wykonanej usługi za atrakcyjną cenę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dokładniejszych informacji to zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. 

Firma: 30