Przeprowadzki Wrocław – Usługi Transportowe Wrocław

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przeprowadzek prywatnych i firmowych, zarówno lokalnych, krajowych, jak i międzynarodowych. Działamy na terenie Wrocławia, Oleśnicy, Oławy, Jelcza-Laskowic, Siechnic, Trzebnicy, Milicza, Twardogóry, Strzelina, Długołęki, Oborników Śląskich, Bierutowa i okolic. Dostarczymy Państwa mienie w każde miejsce w Polsce i w Europie.

Mogą zamówić Państwo samochód z kierowcą i sami zająć się zabezpieczeniem oraz załadunkiem i rozładunkiem rzeczy lub samochód z ekipą, która się wszystkim zajmie.
Przy drugiej opcji nasi tragarze do zabezpieczeń używają:
-folię bąbelkową
-folię stretch
-maty piankowe
-materace
-koce
-gąbki

Do większych przeprowadzek dostarczamy również  materiały pakowe. Na życzenie klienta możemy także spakować drobne rzeczy do kartonów.

Rzeczy oczywiście wniesiemy oraz zniesiemy z każdego piętra, nawet ciężkie. Ponadto na każdą usługę zabieramy: wózki platformowe, schodkowe czy pasy barkowe, które znacznie usprawnią wykonanie przeprowadzki.

Wykonujemy także transport specjalistyczny takich przedmiotów jak:
-fortepiany
-pianina
-harfy
-sejfy
-kasy pancerne
-serwery
-automaty vendingowe
-itd.

Przeprowadzki Wrocław – Usługi Transportowe Wrocław

Wszystko oczywiście zabezpieczymy przed wszelkimi uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas relokacji oraz zepniemy pasami transportowymi na samochodzie.

Na czas remontu i nie tylko możemy przechować Państwa mienie w zadbanych, czystych oraz bezpiecznych magazynach, do których zapewniamy dostęp przez 7 dni w tygodniu.

Specjalizujemy się także w eksmisjach oraz pozbywania się starego sprzętu. Wszystkie rzeczy możemy przewieźć pod wskazany adres lub przetransportować do firm, które zajmują się składowaniem, utylizacją sprzętów lub niszczeniem dokumentów.

Oczywiście każdy przewóz objęty jest ubezpieczeniem przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Dopasowujemy się do Państwa potrzeb oraz możliwości czasowych, dzięki naszemu doświadczeniu zdobyliśmy ogromną liczbę zadowolonych klientów.

Firma 21