Przeprowadzki Zielona Góra – Usługi Transportowe Zielona Góra

Czas na Transport? Transport na czas!
KAMRA jest firmą świadczącą kompleksowe usługi  z zakresu transportu i przeprowadzek. Specjalizujemy się w przewozie mienia pojazdami o DMC do 3,5T. Celem naszej działalności jest transport małych i dużych gabarytów oraz przeprowadzki firm lub osób prywatnych. Jesteśmy doświadczonym zespołem, dbającym o wyjątkowy profesjonalizm świadczonych usług, jak również o zachowanie atrakcyjnych i konkurencyjnych cen.

Oferujemy darmową  wycenę – przedstawiamy Państwu koszt wykonania przeprowadzki na podstawie informacji zebranych podczas wizji lokalnej, rozmowy telefonicznej lub korespondencji e-mail; szacujemy czas, zakres potrzebnych prac.

Wstępne rozmowy to najlepszy czas, aby:
•    określić zakres prac;
•    poinformować nas o konieczności demontażu mebli czy też innego mienia;
•    zgłosić zapotrzebowanie na kartony i inne materiały potrzebne do spakowania mienia;
•    poinformować nas o możliwych utrudnieniach - np. podczas wynoszenia czy też wnoszenia, trudności z podjazdem pod wyznaczony adres.

Przeprowadzki Zielona Góra – Usługi Transportowe Zielona Góra

Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę  oraz liczbę osób wchodzących w skład ekipy obsługującej. Zapewniamy różnorodne warianty cenowe, które są uzależnione od wielkości zlecenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalną radą i pomocą w doborze optymalnego dla Państwa wariantu.
Wszelkie przewożone przez nas towary są ubezpieczone od jakichkolwiek zniszczeń. Posiadamy OC przewoźnika, która zapewnia nam ochronę mienia od szkód.

Firma: 27