Przewóz osób Gliwice – Transport osób Gliwice

Firma powstała w 1993r. Od tego czasu zajmujemy się przewozem osób wdrażając nowe przepisy zgodnie z wymogami jakie są przewidziane przepisami oraz dostosowując się do potrzeb i wymogów zmieniającego się rynku. Proponujemy państwu autokary z różną ilością miejsc np.:

- 50 osobowe
- 70 osobowe
- 36 osobowe

Autokary z wyposażeniem turystycznym posiadają:

Klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, DVD, toaletę, duże bagażniki, siedzenia odchylane, indywidualne nawiewy, oświetlenie, stoliczki, podłokietniki, lodówkę.

W naszej firmie pracują doświadczeni kierowcy z długim stażem pracy.
Usługi jakie wykonujemy lub wykonywaliśmy to np. przewozy pracowników (dla firm państwowych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek jawnych, urzędów gminy, klubów sportowych, szkół, przedszkoli, jednostek wojskowych oraz innych organizacji), wycieczki szkolne, kolonie letnie i zimowe, obozy, pielgrzymki, wyjazdy szkoleniowe, przewozy pracowników na trzy  zmianowy system pracy, dowozy szkół na baseny, zajęcia lekcyjne, obsługa wyjazdów na zielone szkoły.
Posiadamy autobusy np. takich marek jak: Bova, Setra, Man, Vanhool.

Podczas rutynowych kontroli przez instytucje do tego upoważnione nie mamy zgłaszanych zastrzeż co do stanu technicznego pojazdów jak i podczas kontroli na życzenie Klienta.
Staramy się wykonywać powierzone nam zadania z dużą solidnością, punktualnością i rzetelnie.

Wykonujemy usługi na terenie całego kraju.
Firma mieści się w Gliwicach ale wykonujemy usługi także z innych miejscowości znajdujących się na Śląsku i nie tylko.
Polecamy swoje usługi.

Firma: 39