Transport Aleksandrów Kujawski

Jako firma transportowa funkcjonujemy na tym rynku od roku 1996.Wszystkie te lata pozwoliły na zdobycie doświadczenia i renomy, tak by nasze usługi były realizowane profesjonalnie i terminowo. Co także zostało zauważone u naszych kontrahentów z którymi współpracujemy od wielu lat. Jako przewoźnik specjalizujemy się  w transporcie produktów chłodniczych, a także artykułów mrożonych jak i również farmaceutyków samochodami dostawczymi do 3.5 tony na terenie Polski. Posiadamy samochody które utrzymują transportowane towary utrzymywać w temperaturze od 0 C do-18 C, a także utrzymywać stabilną temperaturę dodatnią w zakresie od 0 C do +20 C. Ciągle modernizujemy naszą flotę samochodową w nowe pojazdy najlepszej firmy na rynku pojazdów dostawczych jaką jest marka Mercedes-Benz. Staramy się aby nie były starsze niż 5 lat i serwisowane w ASO.
Drugą ważną działalnością jaką prowadzimy jest warsztat samochodowy dla pojazdów osobowych a także samochodów dostawczych do 3.5 T. Oferujemy w nim szeroki zakres usług w diagnozowania i naprawy podzespołów elektronicznych i mechanicznych wszystkich marek.

Podstawowe usługi jakie oferujemy to między innymi:

- diagnostyka komputerowa
- wymiana hamulców i tarcz
- wymiana olejów i innych płynów eksploatacyjnych
- naprawa zawieszeń - sprężyny, amortyzatory, sworznie, tuleje metalowo gumowe
- naprawa silników - rozrządy, głowice z planowaniem, kontrola szczelności głowic, wymiana zaworów, prowadnic, szlifowanie gniazd zaworowych w zależności od uszkodzeń ( współpracujemy z firmą  zajmującą się regeneracją głowic )
- układy chłodzące, pompy, napinacze, paski
- wymiana silników
- wymiana zespołów napędowych
- naprawa układów przeniesienia napędu sprzęgła, półosie ( osłony, przeguby, wały napędowe)
- naprawa układów wydechowych
- kontrola ustawienia świateł
- diagnostyka silnika i podzespołów elektroniki samochodowej
- drobne naprawy elektromechaniczne

Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami części zamiennych na polskim rynku, które oferują podzespoły na każdą kieszeń od oryginalnych po wysokiej klasy zamienniki do twojego samochodu.

Firma: 38